.


Na jaké úrovni se dá hrát? Možná vás to překvapí, ale jde o hodně vysokou úroveň, která se může pochlubit dokonce mezinárodní specifikací. Poker je základní karetní hrou, kterou jistě zná každý. Ovšem ne každý ji ovládá natolik, aby v ní vítězil. Co je k tomu zapotřebí? Pevné nervy? Odolný organismus proti stresu nebo kamenná tvář? Nebo je v tom zkrátka štěstí? Ti nejlepší hráči by to spíše popsali zřejmě jako pocit napětí a také adrenalinu, nikdy neví, jaký bude výsledek, jak to skončí, přitom neustále spějí k tomu, aby právě oni byli tím vítězem. Jenomže tato karetní hra má mnoho podob. Bohužel také často smutných tváří, kdy to lidé přehnali a nemohli zkrotit závislost v hraní.

karty

Dění na světové úrovni

         1.          Zprávy ze světové scény, ale i té naší České přinášíme každý den.
         2.          Jsme zde pro vás jako průvodci světem pokeru.
         3.          Zprostředkováváme informace z probíhajících i ukončených turnajů.
         4.          Živě se tak každou chvíli můžete dozvědět, kdo vyhrává nebo naopak kdo vypadl ze hry.
         5.          K dispozici máme na prodej také knihy o této velice zajímavé až nebezpečné hře, která vás může dostat do výšin a mezi slastné miliony. Začátky však občas bývají kruté.
         6.          Začátky jsou krušné, na to dávejte pozor. Jste jenom pozorovatelé nebo rovnou hráči? U nás se dozvíte všechny informace, které k tomu potřebujete znát. Můžete si zakoupit knížky a přiučit se něčemu novému.
         7.          Přes náš portál se můžete účastnit různých akcí a také navštěvovat turnaje.
         8.          Sledujte s námi tento svět, aby vám nic neuniklo.
         9.          Dozvíte se spoustu komentářů a také si můžete přečíst informace z rozhovorů.
        10.       Máme pro vás články o turnajích a také živé přenosy dostupných her.

.

poker

Každý jedinec začíná pomalu a zlehka, než všechno pochopí a naučí se řádně blafovat, což je při této hře také důležité. Mnohokrát se spálí a mnohokrát podlehne. Ovšem karty mají to kouzlo, že vám to vždy odpustí a další hra může být otočená a vítězná! 

Poker, velice oblíbená karetní hra
4.5 (90%)2
.