Ruší vás zvuky z ulice, kvůli kterým nemůžete v noci pořádně usnout, a často vás budí? Existuje jednoduché a elegantní řešení. V naší nabídce si stačí vybrat takové dřevěné rolety, které vám budou vyhovovat svou funkčností, odstíny a samozřejmě v neposlední řadě také svou příznivou cenou. Jistě v naší nabídce najdete přesně to, co skvěle doplní váš domek o příjemnou klasickou rodinnou atmosféru, kterou tento báječný materiál umí skvěle navodit. Zvolte si odstín, který se vám líbí a také samozřejmě typ ovládání, díky kterému vždy snadno nastavíte, kolik světla vám půjde do místnosti.

žaluzie

Už se nebudete muset trápit tím, že ani v noci není v okolí vašeho domova klid, který je potřebný pro spánek, zkrátka zaklapněte venkovní rolety a užívejte si snížené hladiny hluku. Také se už nemusíte nechat v noci pootevřené okno, tato ochrana oken působí také jako další bezpečností prvek domu. Zároveň jistě také oceníte, že v zimě vám nebude skrz okna utíkat tolik tepelné energie, tyto báječné dřevěné rolety zvládnou stáhnout únik tepla až o 25 %, díky čemuž výrazně ušetříte a tato prvotní investice se vám tím pádem rychle vrátí zpět.

žaluzky

Máte moderní dům, ale nechcete mít vše chladné a kovové? Vsaďte na přírodní kvalitu a odolnost, která zároveň působí měkkým a přívětivě rodinným dojmem. Jistě se vám v takto vybaveném domě bude bydlet ještě lépe, než doposud. Ohledně jakýchkoliv dotazů se bez ostychu obraťte na naši zákaznickou linku, rádi vám poradíme se vším a zodpovíme vaše veškeré otázky, jistě společně dojdeme k ideálnímu řešení přímo na míru vašim veškerým potřebám, co se týče vašeho pohodlnějšího bydlení.  Užívejte si své soukromí, ve kterém vás nebude nikdo rušit, dokud sami nebudete chtít. 

Naprosté soukromí
4.3 (85%)4